2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Ogrody
Gomez
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Magazynu odzieżowego

Wynagrodzenie

28,10 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Guess, Liu Jo, Calvin Klein, Pinko, Versace, Lagerfeld, Lauren Ralph Lauren, Lacoste i inne. Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Wciąż nam mało, dlatego cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Adres magazynu

św. Mikołaja 1, SWADZIM GOMEZ

Zadania:

  • Odpowiedzialność za odbiór, rozładunek i załadunek towarów w magazynie

  • Sprawdzanie zgodności zamówień z dostawami

  • Przesuwanie i składowanie towarów na odpowiednich regałach lub półkach

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie i etykietowanie

  • Przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa w magazynie

  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu

  • Wykonywanie inwentaryzacji towarów i sprawdzanie stanów magazynowych

  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z logistyką i sprzedażą

  • Raportowanie nadzorowi o przychodzących dostawach, brakach towarowych lub uszkodzeniach produktów

  • Wykonanie innych zadań zleconych przez przełożonego w zakresie obowiązków magazynowych

Nasze oczekiwania:

  • Dobre zorganizowanie i uczciwość;

  • Odpowiedzialność za to co robisz;

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych;

  • Komunikatywność, potrafisz współpracować w zespole;

Oferujemy:

  • Współ/pracę na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę, dając Ci pewność zatrudnienia na dłuższy okres. Możesz skupić się na rozwoju swoich umiejętności, wiedząc że możesz liczyć na stabilność.

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym, w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-13:45 oraz 14:00-22:00) oraz w weekendy (6:00-14:00);

  • Pracę lekką i przyjemną, zapewniając Ci wygodne warunki do jej wykonywania.

  • Możliwość awansu, co oznacza, że Twoja praca i zaangażowanie przekładają się na rosnące możliwości rozwoju.

  • Wynagrodzenie podstawowe, jak i dodatki w oparciu o nasz innowacyjny Model Efektywnościowy. Twoje osiągnięcia będą doceniane i wynagradzane.

  • Pakiet benefitów: m.in. karta sportowa, prywatna opieka, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, bony na zakupy w GOMEZ.

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w stabilnym i wspierającym środowisku.

Dołącz do Naszego Zespołu i Odkryj Nowe Możliwości!

Wzięcie udziału w rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez i akceptację Polityki prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 876852829