2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Topola Królewska
Dodane 16 maja 2024

Modelarz do odlewni w Topoli Królewskiej

Lokalizacja

Topola Królewska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Odlewnia Ferro-Term specjalizująca się w produkcji odlewów ze staliwa i żeliwa, poszukuję osoby na stanowisko MODELARZ. Miejsce pracy: Topola Królewska

 Zakres obowiązków:

- praca przy modelach: naprawa, modernizacja

- wycinanie elementów ze sklejki

- obsługa maszyn: szlifierka kołowa modelarska, piła tarczowa stacjonarna

- obsługa elektronarzędzi typu: szlifierka, wkrętarka, wyrzynarka

- manualne szlifowanie omodelowania

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy z drewnem

- dokładność i sumienność

- mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego

- doświadczenie przy pracach z użyciem podstawowych elektronarzędzi

- dobra organizacja pracy i dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

- umowa o pracę – pełny etat

- przyuczenie na stanowisku pod nadzorem doświadczonego pracownika

- system premiowy za frekwencję i punktualność

- pracę w stabilnej firmie

- miła atmosfera w pracy

- praca w systemie jednozmianowym.

Lokalizacja

Topola Królewska,

Łódzkie

Łódzkie, Topola Królewska
ID: 875958301