2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Piotrków Trybunalski
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Modelarz - PGO S.A.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PGO S.A. to największa w Polsce firma przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Rozwijamy się, pamiętając o równowadze i odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Modelarz

Miejsce pracy: PGO S.A. Pioma-Odlewnia oddział w Piotrkowie Trybunalskim

Zadania:

  • Wycinanie elementów ze sklejki do obróbki na maszynach CNC,

  • obsługa maszyn w tym CNC,

  • praca przy modelach np. remonty.

Oczekujemy:

  • znajomości podstaw rysunku technicznego,

  • umiejętności pracy przy maszynach do obróbki drewna (mile widziane CNC),

  • gotowości do pracy zmianowej (2 zmiany),

  • doświadczenie w pracy z drewnem (min. rok),

  • podstawowej umiejętności poruszania się w Windows,

  • sumienność i pracowitość.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów, etc.,

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom, pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.),

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • program rekomendacji pracowników,

  • ubezpieczenie na życie i pakiet zdrowotny na peryferyjnych warunkach,

Zachęcamy do aplikowania !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Tysiąclecia 101, dla potrzeb procesu rekrutacji w celu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PGO S.A. z siedzibą w Katowicach 40-875, ul. Tysiąclecia 101, KRS 30532 5, Regon: 590722383, NIP: 771-23-74-30 9.

Pani/Pana dane osobowe zebrane w procesie rekrutacji będą przetwarzane:

w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na PGO S.A. (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679- RODO w związku z przepisami Kodeksu pracy);

dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO);

w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez PGO S.A. – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes PGO S.A. (art. 6 ust. 1 lit f RODO).

W zakresie w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej zgody (przyszłe procesy rekrutacyjne) – dane osobowe będą przetwarzane do momentu jej wycofania, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy licząc od momentu wyrażenia niniejszej zgody. W przypadku przetwarzania danych dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez PGO S.A., dane będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez PGO S.A. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.

Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność

z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator zaleca wycofywanie zgód drogą pisemną lub elektroniczną.

Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 843156084