2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Bobrowniki
Dodane 05 kwietnia 2024

Modsza księgowa/młodszy księgowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bobrowniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa poszukuje osób na stanowisko młodszy księgowy/młodsza księgowa.

Zakres obowiązków

  • dokonywanie wstępnej kontroli dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, pod względem kompletności i rzetelności dokumentów księgowych,

  • wprowadzanie dokumentów do rejestru zakupu i sprzedaży  i do dodatkowej ewidencji księgowej

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu,

  • prowadzenie ewidencji księgowych wybranych kont księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontem księgowym i preliminarzem

  • uzgadnianie kont rozrachunków pracowniczych

  • współpraca z główną księgową podczas sporządzania sprawozdania finansowego

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości/ finansów

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • znajomość ustaw podatkowych i ustawy o rachunkowości w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Znajomość programów MS OFFICE

  • znajomość programu ERP OPTIMA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze

  • prace w zgranym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Bobrowniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bobrowniki
ID: 898599200