2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Białobrzegi
Dodane 12 kwietnia 2024

Montaż pomp ciepła oraz/lub instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Białobrzegi

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Promag OZE Sp. z o.o. powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE). Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, oraz profesjonalną wiedzę techniczną z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania za przystępną cenę.

Zakres obowiązków:

  • montaż pomp ciepła

  • montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków mieszkalnych i przemysłowych wraz z osprzętem (falownik, zabezpieczenia itp.)

  • serwis pomp ciepła oraz/lub instalacji fotowoltaicznych

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • gwarantujemy ciągłość zleceń

  • pracę w doświadczonym zespole

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • szkolenie wdrażające

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz/lub pomp ciepła

  • dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • uczciwość

  • sumienność

  • prawo jazdy kat B. (warunek konieczny)

Wyślij swoje CV lub zadzwoń pod nr telefonu: 51*******25

Lokalizacja

Białobrzegi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Białobrzegi
ID: 909677236