2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Dankowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Montażysta blatów kuchennych

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dankowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przyłącz się do zespołu HODER – lidera w produkcji, dystrybucji i montażu najwyższej jakości kamieni naturalnych!

Poszukujemy pasjonatów, zarówno doświadczonych specjalistów, jak i tych, którzy chcą rozpocząć karierę w montażu blatów. Oferujemy precyzyjne szkolenie, wsparcie doświadczonych pracowników, atrakcyjne zarobki, premie, program poleceń pracowniczych oraz rozwój w firmie, która łączy tradycję z nowoczesnością. Dołącz do naszego zespołu i uczestnicz w tworzeniu wyjątkowych dzieł sztuki z kamienia!

Zakres obowiązków

  • Precyzyjny montaż blatów kuchennych oraz innych elementów kamiennych zgodnie z rysunkami technicznymi i wymaganiami klienta.

  • Prace porządkowe po montażu.

  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia montażowe, dbałość o ich stan techniczny i czystość.

  • Obsługa specjalistycznego robota przeznaczonego do transportu i montażu blatów.

  • Raportowanie postępu prac oraz zgłaszanie ewentualnych problemach bezpośredniemu przełożonemu.

  • Aktywna komunikacja z klientem w trakcie montażu, dbanie o pozytywne doświadczenie klienta i utrzymanie standardów obsługi.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy, aby bez problemu wykonywać obowiązki wymienione powyżej,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i projektów,

  • Precyzja i dokładność wykonywania powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zmysł techniczny,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, chęć do nauki oraz poszerzania swoich umiejętności.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat – celem jest długoterminowa współpraca,

  • Praca w dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota - adekwatnie do potrzeb realizowanego projektu,

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premie,

  • Program wdrożenia szkolenia montażowe według standardów marki, które pomogą zdobyć niezbędne umiejętności,

  • Wsparcie doświadczonych pracowników,

  • Pracę przy wyjątkowych projektach – każdy kamień u nas jest przekształcany w dzieło sztuki,

  • Połączenie Tradycji z Nowoczesnością – szanujemy wielopokoleniową tradycję, jednocześnie wykorzystując najnowocześniejsze techniki,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pakiet ubezpieczenia na życie,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Lokalizacja

Dankowice,

Śląskie

Śląskie, Dankowice
ID: 889957683