2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Racibórz
Dodane 05 czerwca 2024

MONTAŻYSTA drzwi • podłogi • okna • bramy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Firma Expert drzwi • podłogi • okna • bramy

poszukuje na stanowisko Montażysta

Miejsce pracy:

  • Racibórz

Opis stanowiska:

·        montaż drzwi , podłogi , okna , bram

Wymagania:

·        Doswiadczenie w pracach montażowych ,stolarki otworowej

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Prawo jazdy kat. B - wymagane

·        Umiejętność rozwiązywania problemów

·        Dyspozycyjność

Oferujemy:

·        Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

·        Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

·        Pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez firmę Expert Trojanski Rafał 47-400 Racibórz ul.Kolejowa 10a.Wyrażam zgodę na przechowywanie mojego CV przez okres 1 roku, w celu wykorzystania do przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska w firmie Expert

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 696531743