2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Stanowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Montażysta drzwi z okolic Stanowic

Lokalizacja

Stanowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma DALPIM Piotr Dubec zatrudni osobę z gminy Czerwionka-Leszczyny do pracy przy montażu drzwi.

Obowiązki:

  • Montaż różnego rodzaju drzwi: wewnętrznych, zewnętrznych, drewnianych, metalowych.

  • Pomoc przy instalacji drzwi zgodnie z prostymi instrukcjami.

  • Wykonywanie podstawowych pomiarów i pomoc przy przygotowywaniu miejsc do montażu.

Wymagania:

  • Chęć do nauki i zaangażowanie w pracę.

  • Umiejętność obsługi prostych narzędzi.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to konieczne.

  • Stawka godzinowa w zależności od umiejętności oraz zaangażowania.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na wiadomości WhatsApp.

Lokalizacja

Stanowice,

Śląskie

Śląskie, Stanowice
ID: 883903827