2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Zwoleń
Dodane 24 kwietnia 2024

Montażysta Elektromonter Wyposażenia Sklepów

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zwoleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Lobo meble do sklepu to spółka będąca częścią Lobo Group, która zatrudnia ponad 200 pracowników. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem placówek handlowych, sklepów, magazynów i gastronomii w najwyższej jakości meble i urządzenia. Specjalizujemy się również w profesjonalnym projektowaniu i produkcji mebli pod indywidualne zamówienia. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: MONTAŻYSTA ELEKTROMONTER WYPOSAŻENIA SKLEPU

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako elektromonter - mile widziane ale nie konieczne, możliwość przyuczenia

  • prawo jazdy kat. B

  • pracowitości, samodzielności oraz zaangażowania

  • gotowości do odbywania podróży służbowych (pn-pt)

  • mile wdziane: doświadczenie, uprawnienia SEP oraz FGAZ

Twój zakres obowiązków:

  • diagnostyka usterek

  • montaż mebli

  • naprawa urządzeń chłodniczych

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przyuczenia

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Nie zwlekaj. Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dodanie w CV następującej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Lobo meble do sklepu jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego na stanowisko: MONTAŻYSTA ELEKTROMONTER WYPOSAŻENIA SKLEPU

Lokalizacja

Zwoleń,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zwoleń
ID: 906386882