2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Żory
Dodane 10 kwietnia 2024

Montażysta, Instalator - zabudowa tarasów - dobre warunki

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Glasroom z siedzibą w Żorach zajmująca się głównie Instalacją nowoczesnych aluminiowych zadaszeń tarasowych, ogrodów zimowych szklanych, wiat samochodowych itp. poszukuje osoby na stanowisko:

Montażysta / Instalator

Zadania: Montaż i wykonywanie robót instalacyjnych przy wznoszeniu konstrukcji aluminiowo szklanych, skręcanie podzespołów, poziomowanie, cięcie, wiercenie, wkręcanie itp.

Wymagania:

  • Bardzo istotne jest doświadczenie na podobnym stanowisku (szkolenia będą przeprowadzone).

  • sumienne realizowanie powierzonych prac

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • prawo jazdy będzie dużym atutem

Oferujemy: solidne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, możliwa umowa o pracę po okresie próbnym na dogodnych warunkach, wynagrodzenie rozliczane w systemie godzinowym zaliczka wypłacana dziennie lub tygodniowo praca w przyjaznej atmosferze. Praca dla sumiennego i zaufanego pracownika. Gwarantujemy satysfakcję z pracy w młodym energicznym zespole. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Piotrem pod nr tel 51*****22

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 702996326