2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Pszczyna
Dodane 01 maja 2024

Montażysta Mat Grzejnych

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Poszukujemy osoby na stanowisko: Montażysta Mat Grzejnych

Zakres obowiązków:

  • Manualny montaż mat grzejnych oraz ich testowanie,

  • obsługa ręcznej przewijarki do przewodów,

  • pakowanie półproduktów i produktów gotowych.

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • sprawność manualna i cierpliwość,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Uprawienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym oraz zgranym zespole,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 910820918