2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Montażysta - Montaż zjeżdżalni wodnych na obiektach basenowych

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

"Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp.k. w związku z rozwojem firmy, szuka pracowników na stanowisko: montażysta atrakcji wodnych.

Potrzebujemy osób pełnych energii i dyspozycyjnych.

Główne zadania montażysty:

  • Montaż zjeżdżalni i atrakcji wodnych na obiektach basenowych

  • Montaż konstrukcji stalowych

  • Montaż przekryć oczyszczalni ścieków

 Zakres obowiązków

  • prace warsztatowe (wiercenie, szlifowanie, cięcie itp)

  • montaż lekkich elementów konstrukcji ze stali czarnej i nierdzewnej

  • montaż elementów z laminatu

  • praca na wysokości powyżej 3 m

  • inne czynności detaliczne wymagane w danym wyrobie

  • rozładunek i załadunek towarów

  • praca fizyczna z wykorzystaniem sprzętu budowlanego, tj. zwyżki, rusztowania

  • współpraca z magazynierem przy przygotowaniach do montażu, czy rozliczeniu zużycia materiałów po montażu

Nasze wymagania

  • precyzja

  • zdolności manualne

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • możliwość pracy powyżej 3m

  • mile widziane czytanie rysunku technicznego

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi

  • dyspozycyjność  -  praca na delegacjach na terenie kraju i zagranicy

  • mile widziane umiejętność obsługi zwyżki i wózka widłowego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane umiejętności alpinistyczne (wspinanie)

To oferujemy:

  • możliwość tworzenia wyjątkowych produktów - wyposażenia parków wodnych

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i środki ochronne

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenie produktowe i technologiczne

  • umowę zlecenie/ umowę o prace

  • stawka 27,70 - 40.00 zł brutto/h zależnie od kompetencji i umiejętności

    Prosimy dzwonić pod nr tel: 66*******43

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 587520580