2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olecko
Dodane 09 kwietnia 2024

Montażysta/Montażystka łodzi || TechnoLab Maciej Skórkiewicz

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Montażysta/Montażystka łodzi

Stocznia jachtowa TechnoLab Maciej Skórkiewicz z siedzibą w Olecku poszukuje montażystów łodzi.

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów konstrukcyjnych, instalacji, osprzętu i wyposażenia łodzi zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • wykonywania elementów łodzi i jachtów

  • wykonywania prac konserwacyjno-remontowych łodzi i jachtów

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkutniczej

  • znajomość procesów technologicznych

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa elektronarzędzi

  • wysoka kultura pracy

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną bądź osobiście na adres: TechnoLab ul. Przemysłowa 2 19-400 Olecko. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 800798267