2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Rypin
Dodane 29 kwietnia 2024

Montażysta/ Monter reklam świetlnych

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: Montażysta

Miejsce pracy: Polska

Unikat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuje się produkcją reklam świetlnych od 2001 roku. Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam oferować klientom produkty wykonane z najwyższej jakość materiałów przy udziale najnowocześniejszych technologii. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy montera reklam świetlnych, który odpowiadał będzie za dostarczenie zleconych zamówień, ich instalację oraz weryfikację poprawności funkcjonowania.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż reklam świetlnych,
  • Montaż identyfikacji wizualnej budynków,
  • Naprawy reklam,
  • Konserwacja nośników,
  • Oklejanie elementów reklamowych, szyb, witryn.

WYMAGANIA:

  • wiedza z zakresu podstaw elektryki,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji,
  • sumienność, chęć do pracy oraz dokładność,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole.

DODATKOWY ATUT:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia własnych kwalifikacji- doszkolenie do wykonywania pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat,
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia,
  • dobre warunki pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 54 280 3453

oraz przesyłanie CV z dopiskiem "Montażysta" i dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy oraz warunków zatrudnienia przekazane zostaną w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, na którą Spółka zaprosi wybranych kandydatów.

Administratorem danych osobowych ujawnionych w toku rekrutacji jest UNIKAT SP. Z O.O. z siedzibą w Rypinie. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane stanowisko pracy. Dane nie będą przekazywane do innych państw ani do organizacji międzynarodowych. Kandydat posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz żądania usunięcia.

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 765733394