2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pruszcz Gdański
Dodane 26 kwietnia 2024

MONTAŻYSTA na produkcji

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji: drzwi, okien, kuchni itp.

  • ZDECYDOWANA SAMODZIELNOŚĆ w wykonywaniu zleconych zadań.

  • Mile widziane doświadczenie w pracach stolarskich.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną Gotowości do przyuczenia na innych stanowiskach

  • Zaangażowania, sumienności i staranności w wykonywaniu pracy,

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn,

  • Obsługa elektronarzędzi, okuwanie i pakowanie : skrzydeł, ościeżnic, zabudów itp. ,

  • dbanie o zachowanie standardów technologicznych,

  • utrzymywanie w należytej czystości stanowiska pracy,

  • stosowanie się do zasad BHP,

  • wykonywanie poleceń przełożonych.

Miejsce pracy: Juszkowo lub Cieplewo

Prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 904371887