2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tarnowskie Góry
Dodane 30 kwietnia 2024

Montażysta okien i drzwi- stolarka otworowa PCV i ALU

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ProfilNET, producent okien i drzwi, ogrodów zimowych, osłon przeciwsłonecznych i bram rolowanych z wieloletnim doświadczeniem w branży ślusarki aluminiowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Montażysta ślusarki otworowej z aluminium i PCV

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry oraz okolice

Każdego dnia rozpoczynamy pracę w siedzibie firmy a następnie wyjeżdżamy na montaż okien/ drzwi/ rolet/ fasad/ ogrodów zimowych w Tarnowskich Górach lub miastach ościennych.

Twoje obowiązki:

  • Montaż ślusarki otworowej, fasad, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych

  • Kierowanie samochodem dostawczym kat. B

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach montażowych- mile widziane

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome - mile widziane

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00

  • Nowoczesne i profesjonalne narzędzia pracy

  • Szkolenia produktowe

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Zniżkę na firmowe produkty

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Masz pytania- zadzwoń 32 740 44 19

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub na adres praca()profilnet.eu wraz z aktualną klauzulą RODO o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:

ul. Czarnohucka 10

42-600 Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 910508778