2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Koszalin
Dodane 18 kwietnia 2024

Montażysta okien PVC , aluminiowych, produkcja okien aluminiowych

Wynagrodzenie

35 - 48 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma ALUSTER

Obecnie poszukujemy pracowników do:

  • montaż stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium .

  • produkcja stolarki aluminiowej

 Wymagane doświadczenie w branży

Miejsce pracy: Koszalin i okolice

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę

(praca w godz. 7-15) nadgodziny oczywiście dodatkowo płatne,

• niezbędne narzędzia pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie,

 Wymagamy:

-doświadczenia w branży

-umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i sprzętem pomiarowym

- odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości,

Główne zadania:

- montaż stolarki okiennej i drzwiowej, fasad szklanych

-produkcja okien, drzwi wg list produkcyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest ALUSTER S.C.

  • z siedzibą w Koszalinie, ul. Władysława IV 147a, 75-342 Koszalin.

  • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie

  • art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

  • i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO).

  • Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych, zgodnie z art. 77 RODO, do Organu Nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, Warszawa, ul. Stawki 2.

  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

  • Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

  • Dane osobowe kandydatów nie będą udostępnianie podmiotom trzecim oraz nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  • Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALUSTER S.C z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przeprowadzonej rekrutacji.”

  • Jeśli wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o udzielenie zgody

  • o następującej treści:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALUSTER S.C. z siedzibą w Koszalinie na potrzeby przyszłych rekrutacji nie dłużej niż 1 rok, w tym również na inne stanowiska”.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 659972474