2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Całowanie
Dodane 14 maja 2024

Montażysta-Pakowaczka

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalny park maszynowy do produkcji metodą wytłaczania z rozdmuchem, wtrysku i wtrysku z rozdmuchem.

Obecnie poszukujemy osób do zakładu produkcyjnego w Całowaniu na stanowisko pakowaczka/montażysta opakowań kosmetycznych .

Zakres obowiązków:

  • porównywanie detali (opakowania do kosmetyków) ze wzorcem produkcyjnym

  • pakowanie w kartony

  • etykietowanie napełnionych kartonów i ustawianie na paletach

Wymagania:

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • rozwój kompetencji i doświadczenia zawodowego.

ID: 807516580Wyświetlenia: 1494

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 854260574