2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Chwałkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Montażysta - Ślusarz

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chwałkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • montaż przyczep samochodowych w zespołach dwuosobowych,

  • montaż podzespołów przyczep samochodowych,

  • pakowanie przyczep i przygotowanie do wysyłki,

  • wizualna kontrola końcowa pojazdów pod kątem kompletności, poprawności funkcjonowania oświetlenia i jakości wyrobu,

  • raportowanie wykonanej pracy na komputerowych panelach meldunkowych

Nasze wymagania

  • umiejętności manualne,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych - wiertarki, szlifierki, nitownice,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • dbałość i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność,

  • Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie z kapitałem międzynarodowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • odzież roboczą i środki BHP,

  • dodatkowe nadgodziny dla chętnych w przypadku zwiększonej ilości zamówień,

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień na suwnice

O nas

Neptun Trailers to marka należąca do firmy Sorelpol Sp. z o.o., która została założona w 1990 roku. Jesteśmy częścią notowanej na francuskiej giełdzie grupy „Trigano”, która jest numerem jeden na rynku europejskim. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji przyczep samochodowych, które spełniają różnorodne zapotrzebowania rynku i klientów. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najlepsze wykonanie swoich produktów. Słuchamy klientów i partnerów – dzięki temu nasze przyczepy spełniają najróżniejsze potrzeby, a nasz asortyment jest stale poszerzany. Sprzedajemy nasze przyczepy na rynku polskim oraz kilkunastu europejskich krajów.

Lokalizacja

Chwałkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chwałkowo
ID: 896995609