2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Chełm
Dodane 12 kwietnia 2024

Montażysta stolarki okiennej,

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

OPIS Firma Dom-Art DACHY OKNA lider w sprzedaży pokryć dachowych i stolarki okiennej, drzwi, bram rolet i żaluzji zewnętrznych poszukuje montażysty stolarki okiennej, drzwi, bram garażowych, rolet i żaluzji fasadowych.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu montażowego

Miejsce pracy - Chełm, Hrubieszów i okolice.

Czego oczekujemy?

- odpowiedzialności i zaangażowania,

- pozytywnego nastawienia i energii do pracy,

- dbania o dobry wizerunek firmy,

- umiejętności obsługi elektronarzędzi,

- mile widziane doświadczenie - nie jest to wymóg konieczny, wszystkiego jesteśmy w stanie Cię nauczyć,

- prawa jazdy kat. B. - warunek konieczny!

Sporo oczekujemy, ale jeszcze więcej dajemy od siebie:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowa o pracę,

,- pracę w młodym, zgranym zespole nastawionym na wcielanie w życie misji firmy,

- ciągłą pomoc przełożonych oraz współpracowników,

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez aplikację OLX :) Nie odpowiadam na wiadomości sms.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 898636251