2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Garwolin
Dodane 15 kwietnia 2024

Montażysta stolarki okiennej. Dach Kowalscy Garwolin

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dach Kowalscy Okna Garwolin

Jesteśmy hurtownią budowlaną specjalizującą się w dziedzinie pokryć dachowych, stolarki okiennej/drzwiowej oraz odnawialnych źródeł energii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy montażystę stolarki (bez doświadczenia jako pomocnik oraz z doświadczeniem). Osoba ta będzie dołączona do ekipy montażowej.

Obowiązki:

• Montaż stolarki okiennej/drzwiowej/rolet zewnętrznych

• Serwisowanie stolarki (regulacje, drobne naprawy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub oferty z dopiskiem w temacie : Montażysta/ekipa montażowa na adres email lub bezpośredni kontakt w firmie.

Dach Kowalscy Wola Rębkowska,

ul. Przemysłowa 80

08-400 Garwolin

tel: 60*****89

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 868389284