2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Augustów
Dodane 19 kwietnia 2024

Montażysta w firmie KARO - okna / drzwi / szyby

Wynagrodzenie

3 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Producent stolarki okiennej i drzwiowej (PCV I ALUMINIUM) oraz szyb poszukuje kandydatów na stanowisko: Montażysta.

Praca na terenie Polski

Zakres obowiązków:

  • Montaż stolarki okiennej i drzwiowej, balustrad

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem,

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Motywacji do pracy,

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • umowa o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres kadry[małpa]karo-okna.pl lub przez przez serwis olx

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 689394302