2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Montażysta-wieszakowy /Wałcz

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Albatros Aluminium to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym od 2010 r. tłoczymy światowej klasy profile aluminiowe dla najbardziej wymagających klientów.

W naszej firmie stawiamy na osoby, które chcą się rozwijać i współtworzyć miejsce, w którym pracują w oparciu o nasze wartości: dobrą atmosferę, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kompetencje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych?

Dołącz do ekipy Albatrosa!

Co możemy Ci zaoferować:

  • Bonus za przedłużenie umowy +500 zł.

  • Nagrodę za polecenie pracownika w wysokości od 300 zł do 1000 zł.

  • Wsparcie opiekuna w pierwszym okresie zatrudnienia.

  • Premię na święta.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Twoje przyszłe zadania:

  • Dobór zawiesi do montażu zgodnie z technologią.

  • Wizualna kontrola profili przed i po procesie anodowania

  • Montaż, demontaż oraz pakowanie profili.

Co jest dla nas ważne:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Godziny zmian to: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.0

  • Otwartość na wyzwania i chęć nauki nowych rzeczy.

Wejdź na www.albatros-aluminium.com i dowiedź się więcej.

Wiemy doskonale, że początki bywają trudne, dlatego zapewniamy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów i kierownika.

Co się dzieje z Twoim CV po wysłaniu aplikacji?

Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach. Następnie zostaniesz zaproszony na spotkanie u nas w firmie.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albatros Aluminium Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Albatros Aluminium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aplikuje oraz będziemy je przetwarzać też w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazi Pan/Pani na to odrębną zgodę. Pana/Pani dane osobowe w zakresie określonym przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Inne, dodatkowe dane osobowe, których podanie nie jest wymagane przepisami Kodeksu pracy, przetwarzamy

w oparciu o Pana/Pani zgodę.

Przysługuje Panu/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, a jeżeli podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest Pana/Pani zgoda – ma Pan/Pani prawo do wycofania zgody

w dowolnym momencie. Gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 842075500