2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Dodane 01 maja 2024

Montażystka, Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Spółka Successful People Sp. z o.o. sp.k. prowadzi agencję pracy tymczasowej nr KRAZ 24487 zaopatrując naszych międzynarodowych oraz polskich kontrahentów w pracowników tymczasowych.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji, Montażystka

W tym dużym i nowoczesnym zakładzie w Błoniu (14 km od Środy Śląskiej, 13 km od Wrocławia) produkują wyroby medyczne jednorazowego użytku, które używane są w szpitalach.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie stanowiska pracy przez rozpoczęciem i po zakończeniu pracy.

  • Montażu ręcznym komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją (tak, aby w efekcie powstał produkt np. kroplówka)

  • Dbałość o jakość montowanych produktów

  • Obsłudze półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produkt

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Komunikatywność

  • Zdolności manualne

  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14 / 14-22 / 22-6)

  • Sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Wsparcie w okresie wdrożenia (nauczymy Cię wszystkiego)

  • Darmowy transport z kilkudziesięciu miejscowości :

    • Leśnica – Błonie

    • Środa Śląska- Komorniki – Źródła – Błonie

    • Łowęcice -Radakowice – Lutynia -Wróblowice – Błonie

    • Brzeg Dolny

    • Wilkszyn- Pisarzowice- Gosławice -Prężyce -Czerna- Mrozów – Krępice- Błonie

    • Wilkostów – Brzezinka – Brzezina – Mokre – Leśnica

    • Lenartowice- Głoska – Gąsiorów – Księginice- Błonie

    • Białków – Miękinia -Błonie

    • Rzeczyca- Brodno- Szczepanów -Święte -Komorniki

    • Kulin- Rakoszyce-Kryniczno- Wojczyce-Juszczyn- Kadłub

    • Piersno – Cesarzowice -Ciechów -Komorniki

    • Mazurowice- Rusko- Wilczków- Proszków – Środa Śląska

    • Prochowice – Kawice- Błonie

    • Michałów- Jarosław- Samborz- Piersno – Cesarzowice

    • Ujazd Górny -Środa Śląska

    • Lubin-Miłosna- Prochowice- Kawice- Mazurowice- Rusko

    • Rachów – Malczyce – Chomiąża -Jastrzębce -Szczepanów- Święte -Źródła – Błonie

    • Różana – Drogomiłowice-Budziszów-Chełm-Szymanów-Wrocisławice-Bukówek- Ciechów – Błonie

    • Polstolice-Kępy- Kosika- Sobolew- Dębica- Kwietno- Proszków- Błonie

    • Tyniec Legnicki – Dzierżkowice -Wilczków- Ogrodnica

    • Brzeg Dolny- Głoska- Gąsiorów- Księginice-Czerna- Białków- Miękinia – Błonie

    • Lubiąż- Malczyce-Chomiąża – Jastrzębce

  • Dofinansowanie do posiłków na terenie firmy

  • Darmowe owoce na terenie firmy

  • Higieniczne warunki pracy

  • Umowę o pracę (urlop, płatne L4, pełne składki ZUS)

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa + premia za wydajność liczona od pierwszego dnia + premia absencyjna, która zacznie Ci przysługiwać po 3 miesiącu pracy)

  • Dodatek za pracę w nocy

  • Możliwość pracy dodatkowo płatnej w niektóre weekendy

 Prosimy o dopisanie do CV aktualnej klauzuli – “Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 912391896