2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Kluczbork
Michał Wiciak
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter armatury / Olesno

Wynagrodzenie

4 600 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkująca armaturę kuchenną oraz łazienkową,  poszukuje osób na stanowisko Montera .

Jeśli jesteś energiczną, sumienną osobą, chcesz rozwijać swoje umiejętności w montażu, zapraszamy do składania aplikacji.

Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - możliwość przejścia pod zakład po 3 miesiącach
  • wynagrodzenie od 4600 zł brutto - posiadasz doświadczenie jako monter? Otrzymasz wyższe wynagrodzenie podstawowe!
  • premie miesięczne do 15%
  • możliwość pracy w nadgodzinach - 100% płatne!
  • dofinansowanie do posiłków w ramach usługi Smart Lunch + kartę umożliwiającą korzystanie z automatów
  • szkolenia i pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy
  • oprowadzenie po zakładzie w trakcie spotkania w firmie - zobacz jak się pracuje, zanim podejmiesz decyzję!
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta Multisport itd.

zadania

  • montowanie produktów z części i podzespołów
  • dokonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń
  • kontrola jakości produktów

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania w podejmowane obowiązki
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku montera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 908885584