2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Jarocin
Mikołaj Lechkun
Dodane Dzisiaj o 11:25

Monter Automatyk

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MARAT Sp. z o.o. z oddziałem w Jarocinie zatrudni Montera (automatyka).

Od kandydata oczekujemy:

-Doświadczenia na podobnym stanowisku

-Samodzielności w realizacji zadań na podstawie codziennej rozpiski prac

-Zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-Dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

-wykonywanie prac związanych z montażem, demontażem, remontem, konserwacją maszyn

-analiza danych pomiarowych mająca na celu optymalizację pracy zainstalowanych urządzeń, wczesne wykrycie zagrożeń

-wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych przeglądy, kontrole, konserwacje, naprawy i regulacje maszyn

-Wykonanie instalacji automatyki związanej z budową oraz remontami  i instalacji towarzyszących, w tym m.in.:

-Produkcja i montaż szaf sterowniczych,

-Konfigurowanie falowników i urządzeń pomiarowych,

-Testowanie szaf sterowniczych,

-Uruchamianie systemów sterowania,

-Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek,

-Serwisowanie systemów sterowania,

-Praca nad rozwojem sterowania.

Oferujemy:

-ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie działającej firmie

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dofinansowanie do kart Multisport

-pakiet medyczny

-owocowo – warzywne czwartki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912648375