2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Żelków-Kolonia
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter domów prefabrykowanych ( Cieśla - Dekarz )

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika do pracy przy montażu domów prefabrykowanych

Firma Domyidachy Sp. z o.o. to renomowany producent domów prefabrykowanych, specjalizujący się w tworzeniu wysokiej jakości, nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań mieszkaniowych. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby gotowej do podjęcia wyzwania i zaangażowania się w proces montażu naszych domów prefabrykowanych.

Obowiązki

• Montaż konstrukcji domów prefabrykowanych na placach budowy

• Współpraca z zespołem montażowym w celu zapewnienia prawidłowego postępu prac

• Montaż elementów konstrukcyjnych, takich jak ściany, podłogi, dachy i inne elementy prefabrykowane

• Dbanie o zachowanie wysokich standardów jakościowych i dokładność w wykonywaniu prac montażowych

• Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i przepisów BHP na placu budowy

Wymagania:

• Doświadczenie nie wymagane

• Sprawność manualna i zdolność do pracy w zespole

• Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Umiejętność pracy pod presją czasu i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków

• Gotowość do pracy na terenie całego kraju, gdy będzie to konieczne

• praca na wysokościach

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej i rozwoju zawodowego

• Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

• Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

• Możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji zawodowych