2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Dodane 19 kwietnia 2024

Monter-elektronik

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Marine Tech SA to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą na rynki zagraniczne skuterów sprzętu nurkowego (www. seacraft.eu)

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Krośnie na stanowisko: Monter-elektronik

Oczekiwania:

- umiejętność montażu mechaniki precyzyjnej,

- umiejętność lutowania elementów elektronicznych SMD i THT,

- umiejętność posługiwania się narzędziami mechanicznymi,

- skrupulatność,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

- montaż podzespołów elektronicznych i elektromechanicznych,

- drobne prace ślusarskie.

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 904323963