2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Pomorskie
  6. Odnawialna - Gdańsk
  7. Odnawialna - Jasień
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter-Elektryk Instalacji Fotowoltaicznych

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

SPECTRUM SP. Z O.O.

Jesteśmy lokalną firmą z polskim kapitałem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej zarówno udziałowców jak i pracowników spółki. Firma przez ostatnie 4 lata wyspecjalizowała się w sprzedaży oraz realizowaniu inwestycji związanych z OZE.

#dołączdonas jako MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Zadania, które będą na Ciebie czekać:

- Montaż instalacji fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie, inne)

- Montaż modułów fotowoltaicznych oraz innych urządzeń związanych z instalacją

- Montaż tras kablowych systemu fotowoltaicznego

- Prace serwisowe związane z instalacjami

Wymagania:

- Doświadczenie w pracach monterskich/budowlanych oraz montażu instalacji PV - mile widziane, możliwość przyuczenia

- Gotowość do pracy na wysokościach

- Gotowość do pracy w terenie

Gwarantujemy:

- Liczne szkolenia techniczne, specjalistyczne

- Stałe wsparcie merytoryczne

- Pełne wyposażenie oraz sprzęt najwyższej jakości

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail, podając nazwę stanowiska pracy.

Informujemy, że w odpowiedzi na przesłane CV skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo, z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, tylko z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 731307938