2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Lubuskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Gorzów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter Instalacji Elektroenergetycznych Gorzów Wielkopolski

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka ATREM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy oraz Oddziałem w Gorzowie Wlkp. jest polskim przedsiębiorstwem działającym w sektorze energetycznym.

Zajmujemy się m.in. zagadnieniami związanymi z wykonawstwem w branży elektroenergetycznej (budowa stacji transformatorowych, budowa napowietrznych i kablowych sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia).

W związku z rozwojem poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu w osobie:

Monter Instalacji Elektroenergetycznych

miejsce wykonywania pracy: Gorzów Wlkp

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac montażowych i elektroinstalacyjnych na terenie budowy,

  • obsługa elektronarzędzi oraz ręcznych maszyn i narzędzi instalatorskich i budowlanych,

  • bieżące zgłaszanie zapotrzebowania materiałów do przełożonych: Kierownika robót/Inżyniera budowy/Brygadzisty,

  • przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (preferowany kierunek elektrotechnika lub pokrewne),

  • doświadczenie zawodowe – mile widziane,

  • prawo jazdy kategorii B – mile widziane,

  • uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki – dodatkowy atut,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w przedziale 4 500 – 7 000 zł brutto, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę przy ciekawych technicznie projektach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na maila adres ATREM S.A. ul. Cicha 4a, 66-400 Gorzów Wlkp. lub za pomocą przycisku Aplikuj.

 Do aplikacji bezwzględnie należy dołączyć poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez ATREM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy Plac Kościeleckich 3 , dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w ATREM S.A.. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta”

 INFORMACJA:

Administratorem Danych Osobowych jest ATREM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy Pl. Kościeleckich 3.

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 883086884