2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Suchy Las
Dodane 02 kwietnia 2024

Monter instalacji /Elektromonter /Elektryk (możliwość przyuczenia )

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

w związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracowników do wykonywania przyłączy energetycznych oraz linii kablowych wykonywaniem instalacji elektrycznych w budynkach handlowych, biurowych, magazynowych oraz w domach jednorodzinnych - branża fotowoltaiczna.

Stanowiska: Monter instalacji fotowoltaicznych/ Elektromonter/ Elektryk

Praca od poniedziałku do piątku zazwyczaj w kilkudniowych delegacjach na terenie całej Polski. Weekendy zawsze spędzamy w domu.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy montażu konstrukcji i paneli PV wg wytycznych,

  • pomocnicze prace związane z instalacja okablowania DC

  • skręcanie, planowanie, rozmieszczanie i montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych,dachowych

  • montaż tras kablowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych

    (delegacje od poniedziałku do piątku - cała Polska)

  • chęć do nauki i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • weekendy zawsze wolne',

  • (dla chętnych praca na miejscu w weekendy zawsze jest)

  • nienaganne podejście do pracy,

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i pracą w zespole

    Mile widziane:

  • doświadczenie monterskie

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia elektryczne SEP

  • doświadczenie w pracach elektrycznych przy PV,

    Oferujemy :

    • pracę w delegacjach, zawsze 1 tydzień w m-cu praca na miejscu na terenie Poznania i okolic

    • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

    • W przypadku zatrudnienia B2B:

    • TO my dla Ciebie :

      • zakładamy działalność w 1 dzień

      • opłacamy składki ZUS, podatek i wystawiamy faktury tak byś do 10 każdego mca miał wynagrodzenie

    • wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy, uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym

    • (wynagrodzenie a dla Monterów instalacji kształtuje się na start od 5500netto)

      (ponieważ godzin wyrobionych w m-cu jest powyżej 240- bo za tym idzie to ze płacimy za przejazdy autem również)

    • podwyżki są indywidualne i mogą nastąpić już po 1 miesiącu pracy.

    • wynagrodzenie dla doświadczonych elektryków jak również monterów z branży - negocjowane na spotkaniu uzależnione od doświadczenia

    • narzędzia do pracy z wysokiej półki i samochód służbowy dla ekipy monterskiej, odzież roboczą.

    • rozwój i szkolenie w kierunku elektrycznym dla zainteresowanych

    • dla chętnych szkolenie z zakresu uprawnień elektrycznych

    • możliwość awansu w strukturze firmy na Lidera i Brygadzistę

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe ubezpieczenia -na atrakcyjnych warunkach

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 804630667