2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Dolnośląskie
  6. Odnawialna - Wrocław
  7. Odnawialna - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska

  •  Montaż paneli fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie)
  • Montaż innych urządzeń związanych z instalacją
  • Wykonywanie prac związanych z instalacją
  • Pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy z asekuracją (na dachach skośnych)
  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • Punktualność, dokładność, rzetelność
  • Doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych oraz w wykonaniu instalacji elektrycznych
  • Prawo jazdy

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do efektów pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne przeszkolenie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 734630080