2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Lidzbark
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

5 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lidzbark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Monter instalacji fotowoltaicznych - Brodnica

Twoje zadania:

·   montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruntach,

·  współpraca z zespołem ekipy instalatorskiej, projektantami oraz opiekunem klienta.

Wymagania:

·  brak przeciwwskazań do pracy na dachach i wysokościach,

·        prawo jazdy kat. B,

·        doświadczenie w branży dekarskiej, konstrukcyjnej lub fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

·        wysokie i stabilne zarobki – od 5.000 do 13.000 zł,

·        niezbędne narzędzia pracy – narzędzia i elektronarzędzia, samochód służbowy, itd,

·        luźną atmosferę pracy i stabilność firmy o ugruntowanej pozycji w regionie,

·        szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami telefonicznie

Lokalizacja

Lidzbark,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark
ID: 914197793