2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Podgórze
Dodane 17 maja 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

House Solutions sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie innowacyjnych technologii systemów ogrzewania, chłodzenia oraz rozwiązań fotowoltaicznych. Od lat budujemy stabilną markę, która zadowala nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników. Nasz zespół składa się z solidnych, kompetentnych osób, gotowych na podejmowanie nowych wyzwań.

Jeśli poszukujesz solidnego pracodawcy – wybierz House Solutions! Połącz się z nami najlepszą energią!

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Podłączanie i konfigurowanie falowników

  • Skręcanie, planowanie oraz rozmieszczanie konstrukcji,

  • Montaż i podłączanie zabezpieczeń po stronie AC i DC

  • Prowadzenie tras kablowych

  • Wpinanie instalacji do sieci domowej

  • Wykonywanie uziemienia i pomiarów elektrycznych

  • Dokonywanie odbioru instalacji fotowoltaicznych z klientem

Nasze wymagania:

  • Sprawność fizyczna oraz predyspozycje do pracy na wysokości

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Umiejętność posługiwania się miarą oraz poziomicą

  • Prawo jazdy kat b

  • Dokładność i estetyka

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wybór formy zatrudnienia: UoP , B2B

  • wsparcie merytoryczne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 908136501