2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Opolskie
  6. Odnawialna - Popielów
Dodane 02 kwietnia 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, elektryk

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Popielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Monterów Instalacji Fotowoltaicznych i Pomp Ciepła – Dołącz do Lidera w OZE!

O nas:

Nasza firma to lider w branży odnawialnych źródeł energii, gdzie każdy dzień przynosi możliwość pracy nad czymś, co ma realny wpływ na naszą planetę. Oferujemy nie tylko pracę, ale misję – przyczynianie się do budowania zielonej przyszłości. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy cenią otwartość, innowacyjność i zaangażowanie.

Kim jesteśmy?

  • Liderem w branży OZE

  • Zespołem pasjonatów ceniących otwartość i innowacyjność

  • Firma z misją budowania zielonej przyszłości

Kogo szukamy?

Osoby, która:

  • Dotrzymuje słowa

  • Ceni sobie uczciwość

  • Lubi swoją pracę i pragnie rozwijać się w stabilnym miejscu dłużej niż 6 miesięcy

  • Posiada uprawnienia E oraz umiejętności hydrauliczne

Twoje zadania:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła od A do Z

  • Serwisowanie instalacji

  • Praca na wysokości powyżej 3 m

Co oferujemy?

  • Współpracę na zasadach B2B lub umowę o pracę

  • Zarobki w przedziale 6000 - 9000 zł/m-c brutto (w zależności od umowy)

  • Wolne weekendy

  • Narzędzia i ubrania służbowe

  • Samochód służbowy do celów zawodowych

Jak aplikować?

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i czujesz, że to oferta dla Ciebie – wyślij nam swoje CV. Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy.

Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze!

Lokalizacja

Popielów,

Opolskie

Opolskie, Popielów
ID: 889528729