2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Monter instalacji grzewczych, wentylacji/ delegacje po całej Polsce

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska firma działająca na polskim  rynku od 2012 roku, zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter instalacji grzewczych, wentylacji

Miejsce pracy: Polska – delegacje po całym kraju

Zadania:

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji (kanałów wentylacyjnych, izolacji, wentylatorów, central wentylacyjnych, klimatyzatorów itp.), na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,

  • Montaż instalacji freonowych/chłodniczych i urządzeń klimatyzacyjnych (systemy SPLIT, MultiSPLIT, VRF) bez uruchomień,

  • Montaż instalacji sanitarnych rurowych: wod-kan, grzewczych, skroplin wraz z urządzeniami i armaturą,

  • Wykonywanie przeglądów urządzeń wentylacji i klimatyzacji, grzewczych i sanitarnych (wymiana filtrów, czyszczenie wymienników, urządzeń wentylatorów itp.) bez diagnostyki błędów pracy,

  • Rozładunek i transport elementów do miejsca montażu,

  • Utrzymywanie stanowiska pracy w porządku,

  • Gospodarka magazynowa po zakończeniu budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie 2 letnie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń klimatyzacji lub wentylacji,

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowana specjalność HVAC),

  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

  • Znajomość zagadnień automatyki sterowania instalacji klimatyzacji , wentylacji  oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC,

  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome,

  • ·Prawo jazdy kat. B.,

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz ich usuwania,

  • Umiejętność lutowania twardego,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę lub B2B (podpisywaną w siedzibie firmy – woj. Dolnośląskie),

  • Pracę od poniedziałku do piątku (delegacje maksymalnie 5 dniowe), w przypadku awarii praca w sobotę,

  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowie,

  • Opłacone zakwaterowanie – hotele lub pensjonaty,

  • Wypłacane diety delegacyjne,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (4000-5000 zł netto),

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DELEGACJE” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911952988