2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podkarpackie
  5. Montaż i serwis - Stale
G-CON Sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Monter instalacji hydraulicznej

Lokalizacja

Stale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

G-CON Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań mobilnych zabezpieczeń sanitarnych

Opis stanowiska:

• prace związane z wytwarzaniem konstrukcji stalowych,

• prace związane z montażem konstrukcji stalowych,

• wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.,

• wykonywanie prostych prac ogólnobudowlanych

• montaż drzwi i okien w kontenerach

• montaż instalacji i urządzeń elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych

• prace stolarskie

• prace porządkowe na stanowisku pracy Wymagania:

• dyspozycyjność

• zdolności manualne oraz dobra koordynacja ruchowa,

• sumienność i zaangażowanie w pracę,

• precyzja i energia w działaniu

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• umiejętność pracy w zespole

• prawo jazdy kat. B Mile widziane:

• mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• mile widziane uprawnienia hydrauliczne

Oferujemy:

• pracę w doświadczonym zespole

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• stabilne zatrudnienie

• przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

• niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

• dbałość o bezpieczeństwo bhp

• ubrania robocze,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez G-CON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem UE RODO.

Jeżeli chcielibyście państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę również zamieścić poniższe oświadczenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest G-CON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Eugeniusza Bocheńskiego „Dubańca” 6. Więcej informacji na temat przetwarzania pąństwa danych osobowych znajduję sie na naszej stronie internetowej.

Lokalizacja

Stale,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stale
ID: 918460630