2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lubin
Dodane 20 kwietnia 2024

Monter instalacji hydraulicznych. Praca w Lubinie. Serwis

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamiczna firma ukierunkowana na kompleksową obsługę rynku krajowego i międzynarodowego w zakresie montaży instalacji przemysłowych poszukuje osób na stanowisko:

Monter instalacji Hydraulicznych

Twój zakres obowiązków

·            Prace serwisowe

·            Demontaże, przeróbki istniejących instalacji.

·            Praca z rysunkiem oraz schematem technicznym.

Nasze wymagania

·         Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata.

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych.

·         Odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole.

·         Gotowość do pracy w delegacji.

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

·         Legalne zatrudnienie.

·         Atrakcyjne zarobki.

·         Pełne wyposażenie w środki BHP i narzędzia pracy.

·         Dodatkowa premia uznaniowa.

·         Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Oferty pisemne prosimy kierować na adres:

AK System Sp z o.o., ul. Wójta Henryka 45, 59-300 Lubin

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 888302268