2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Koszalin
Dodane 13 kwietnia 2024

Monter Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

EkoWodrol Armatura Sp. z o.o. to producent m.in. przepompowni ścieków.

Poszukujemy osób na stanowisko: Monter Instalacji Sanitarnych

Obowiązki:

- Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych przepompowni ścieków

- Serwis oraz usuwanie usterek przepompowni ścieków

Oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe

- Umiejętność wykonywania instalacji hydraulicznych

- Gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju

- Znajomość podstaw elektryki i automatyki będzie dodatkowym atutem

- Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- system premiowy powiązany z realizacją zadań

- pakiet medyczny

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 751145100