2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Młyniska
Dodane 03 maja 2024

Monter instalacji sanitarnych i gazowych

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych,

  • instalacja i konserwacja systemów sanitarnych i grzewczych,

  • usuwanie awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych,

  • wykonywanie nowych instalacji oraz modernizacja już istniejących.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie w zawodzie lub pokrewne,

  • uprawnienia do cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w grupie Remontowa o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i umiejętności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 914676585