2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Balice
Dodane 19 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych/klimatyzacji

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Monter instalacji sanitarnych/klimatyzacji (z możliwością przyuczenia).

Zadania:

-  Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych w zakresie instalacji WOD-KAN , C.O., GAZ.

-  Montaż urządzeń sanitarnych

-  Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji

-  Dokonywanie przeglądów i serwisowania instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

-  Wymiana i naprawa uszkodzonych elementów instalacji

-  Przygotowywanie protokołów z przeglądów i napraw

-  Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z zawodem

Wymagania:

-  Zręczność manualna oraz precyzja.

-  Samodzielność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach

-  Umiejętność pracy w zespole

-  Z uwagi na konieczność wykonywania prac na terenach wojskowych oraz policji , wymagane jest Obywatelstwo Polskie oraz zaświadczenie o niekaralności.

-  Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu systemów klimatyzacyjnych SPLIT,MULTI,VRF.

-  Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV oraz F-Gaz

-  Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

-  Mile widziane doświadczenie zawodowe.

-  Mile widziane prawo jazdy kat. B

Profity:

-  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

-  Umowa o pracę , cały etat, w stabilnej firmie

-  Możliwość uzyskania uprawnień UDT,SEP.

-  Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

-  Dla zamiejscowych możliwość zakwaterowania w pokojach pracowniczych na terenie siedziby firmy.

 OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV NA ADRES E-MAIL

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 912916695