2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Piotrowice-Ochojec
Dodane 18 kwietnia 2024

Monter instalacji teletechnicznych

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kolejowe Zakłady Automatyki S.A.

Polska firma Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. specjalizująca się w projektowaniu, montażu i uruchamianiu urządzeń i systemów sterowania ruchem kolejowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Układanie kabli w trasach i kanałach kablowych

  • Montaż instalacji kablowych w obiektach kolejowych

  • Wdmuchiwanie kabli światłowodowych w rurach HDPE

  • Montaż przełącznic światłowodowych i muf światłowodowych

  • Rozszycia kabli miedzianych i muf na kablach miedzianych

  • Spawanie włókien światłowodowych

  • Krosowanie linii na przełącznicy i w szafach telekomunikacyjnych

  • Wykonywanie pomiarów optycznych i elektrycznych przy użyciu dedykowanych mierników

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie/zawodowe techniczne

  • wiedza w zakresie podłączania sieci światłowodowych i miedzianych, sieci LAN, radiołączności, monitoringów, alarmów

  • doświadczenie przy budowach kanalizacji telekomunikacyjnych, zabudowach kabli optycznych, obsługa mierników optycznych, spawaniu światłowodów

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się nimi

  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E

  • uprawnienia SEP

  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość branży kolejowej będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • karta Multisport

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć oświadczenie: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 912605729