2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Osielsko
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter instalacji teletechnicznych

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa AL-TEL sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy w charakterze montera instalacji teletechnicznych.

Przewidywany zakres obowiązków:

wykonywanie zespołów kablowych instalacji niskoprądowych wg projektu technicznego,

montaż podzespołów i elementów systemów niskoprądowych wg projektu technicznego.

Praca wykonywana jest pod nadzorem i kierownictwem brygadzisty.

Praca wykonywana jest w miejscach wskazanych przez klientów spółki Grupa AL-TEL.

Rozpoczęcie i zakończenie pracy następuje w siedzibie spółki w Osielsku przy ul. Polnej 7.

Standardowe godziny pracy 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Oczekujemy:

Odpowiednich zdolności manualnych,

Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,

Umiejętności czytania rysunków technicznych,

Umiejętności pracy w zespole,

Prawa jazdy kat. B (wymóg konieczny).

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności oraz zaangażowania,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Uczestnictwo w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 913949971