2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kalety
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter instalacji wentylacyjnej i odpylania

Wynagrodzenie

6 422 - 7 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalety

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Hemarpol współpracuje z kilkuset podmiotami z całego świata, co pozwala jej być jedną z czołowych firm zajmujących się ogólnopojętym recyklingiem w Europie.

Główne działania firmy to usługa skupu i sprzedaży złomu oraz recyklingu metali kolorowych i kabli.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter instalacji wentylacyjnej i odpylania

Miejsce pracy: Kalety, ul. Fabryczna 2a, praca na dwie zmiany: 6-14; 14-22

Obowiązki:

  • Montaż instalacji wentylacyjnej i odpylającej

  • Montaż i demontaż urządzeń/instalacji

  • Prace serwisowe

  • Montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, punktualność, energia i inicjatywa

  • Chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne netto 28,00zł/h do 32,00zł/h w zależności od umiejętności i zaangażowania

  • Pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Gwarancję stałej pracy

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie grupowe

  • Karty Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV jako załącznik do ogłoszenia lub kontakt telefoniczny 34-3578808 wew. 142.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Lokalizacja

Kalety,

Śląskie

Śląskie, Kalety
ID: 672560975