2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Jeżyce
Natasza Golec
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter instalacji wentylacyjnych, EXTRA Bonus startowy + Diety, Niemcy

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

- NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

- WYSOKIE ZAROBKI: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

- NIEMIECKI PAKIET SOCJALNY

- DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

Lederer GmbH jest od ponad 25 lat na rynku i specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckich przedsiębiorstw.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Miejscowość

  • Bawaria /Badenia-Wirtembergia / Schwabach

Nasi pracownicy otrzymuja bezpośrednie zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Obowiązki

  • przygotowanie do montażu elementów instalacji wentylacyjnych i nawiewów

  • montaż i demontaż wentylacji na obiektach budowlanych

  • praca z rysunkiem technicznym

  • serwisowanie elementów instalacji wentylacyjnych

  • ogólne prace ślusarskie

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie zawodowe

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

  • diety kalendarzowe w wysokości 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli

  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

  • opiekę konsultanta polskojęzycznego

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • mozliwość pracy dla zespołów (jedna osoba powinna znać podstawowo język niemiecki)

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt: Golec Natasza,

Tel: 0911 20640 23

+49 151******* 16

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 684553780