2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bytom
Paulina Glinka
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter/instalator

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteś na etapie poszukiwania pracy?  Posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy na produkcji? Lub szuka swojego pierwszego zatrudnienia? Świetnie się składa!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera do pracy przy produkcji lamp. Chcesz wiedzieć więcej, zaaplikuj na ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop i chorobowe)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie 25,50 brutto/h
  • jedna zmiana 6-14
  • szybki proces rekrutacji
  • pakiet ciekawych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy online)

zadania

  • kompletacja zestawów narzędzi i urządzeń testujących
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • terminowa realizacja zleceń
  • kontrola nad parametrami technicznymi

oczekujemy

  • zdolności manualne
  • chęci do podjęcia stabilnego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 912150629