2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Ochota
Dodane 07 maja 2024

Monter/ instalator (branża telekomunikacyjna)

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Rekrutujemy dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze montowania i instalowania instalacji telekomunikacyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • montaże i instalacje przewodów telekomunikacyjnych/ GSM

  • budowa światłowodowych linii, przyłączy, wykonywanie tras kablowych, kanalizacji etc.

  • montaż elementów

  • budowa i konserwacja instalacji

  • przeglądy i pomiary odbiorcze i kontrolne

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • gotowość do pracy na miejscu jak i wyjazdowej

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę przy ciekawych projektach

  • pracę na terenie Warszawy + wyjazdy (zorganizowane przez pracodawcę)

  • szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • dodatkowe benefity, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, możliwość uzyskania premii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli RODO.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 915454055