2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Krapkowice
Eugenia Godlewska
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter izolacji przemysłowych - Francja, Niemcy, Holandia

Wynagrodzenie

12 500 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE.  Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.

Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska. Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.)

  • wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych

  • montaż wełny mineralnej

Nasze oczekiwania:

  • znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych

  • umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji przemysłowych

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana

  • certyfikat SCC/VCA (w razie braku pomagamy w jego uzyskaniu)

  • umiejętność pracy w zespole

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • prawo jazdy kat. B

Czeka na Ciebie:

  • dodatkowa premia za skorzystanie z systemu poleceń

  • możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • bogaty pakiet socjalny – Multibenefity

  • transport na miejsce pracy, zakwaterowanie, a także wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 894859539