2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bukowno
Dodane 16 kwietnia 2024

Monter/ka - Bukowno k. Olkusza - 4600 brutto + premia

Wynagrodzenie

4 600 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bukowno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.  poszukuje pracowników od zaraz, na stanowisko: Monter/ka

Praca w firmie mieszczącej się w miejscowości: Bukowno k. Olkusza

Obowiązki:

  • praca produkcyjna - składanie niewielkich komponentów,

  • obsługiwanie maszyn do montażu,

  • kontrola wyprodukowanych elementów,

  • zgłaszanie usterek, awarii,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • chęci do pracy.

Oferujemy:

  • dowozy pracownicze z Olkusza i Klucz,

  • miejsce pracy: Bukowno k. Olkusza,

  • wynagrodzenie podstawowe: 4600 zł brutto,

  • premię kwartalną około 2500 zł brutto,

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie,

  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek :)

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania swojego CV.

Lokalizacja

Bukowno,

Małopolskie

Małopolskie, Bukowno
ID: 905931236