2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kolonowskie
Dodane 10 kwietnia 2024

Monter kabin sanitarnych - praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolonowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PBM SYSTEM sp. z o.o. w Kolonowskiem zatrudni od zaraz na umowę o pracę monterów systemowych kabin sanitarnych.

Opis stanowiska:

  • montaż systemowych kabin sanitarnych

  • praca wyjazdowa na terenie całego kraju

Nasze oczekiwania od kandydatów:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i projektu,

  • konieczne prawo jazdy kat. B,

  • precyzja i dokładność wykonywania powierzonych zadań,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie montażu np. mebli.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenie montażowe według standardów marki PBM system

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić nr 60*******41 lub wysłać CV

Lokalizacja

Kolonowskie,

Opolskie

Opolskie, Kolonowskie
ID: 682849770